جزئیات خبر


مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی در بازدید از شرکت قند تربت‌حیدریه:

اجرای منشور هفتگانه مقام معظم رهبری در دستور کار قرار گیرد

اجرای منشور هفتگانه مقام معظم رهبری در دستور کار قرار گیرد
1395/6/6

مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی در بازدید از شرکت قند تربت حیدریه بر اجرای منشور هفتگانه مقام معظم رهبری تاکید کرد.

دکتر فرهاد قبادی در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: کاهش هزینه ها، کاهش مصرف انرژی و صرفه جویی در تمام امور، از جمله مواردی به شمار می رود که مسئولان و پرسنل شرکت باید در دستور کار خود قرار دهند.

وی رضایتمندی مردم و مشتریان طرف حساب شرکت قند تربت حیدریه را اقداماتی در راستای توصیه های مقام معظم رهبری عنوان کرد.

قبادی ادامه داد: علاوه بر این، می توان به کسب رضایت کشاورزان در تحویل چغندر قند به کارخانه، کاهش زمان توقف کامیون ها و همچنین پرداخت مطالبات آن ها اشاره کرد.

وی وحدت رویه و هماهنگی بین دو شرکت قند تربت حیدریه و قند چناران را از عوامل موفقیت این دو شرکت دانست و بیان کرد: استفاده از امکانات فنی و مهندسی مشترک و نیروهای فنی و کاردان، می تواند ضمن کمک به پیشبرد هر دو شرکت، باعث هم افزایی بیشتر بین آن ها شود.

مدیرعامل سازمان اقتصادی رضوی از سرپرست شرکت قند تربت حیدریه خواست با ایجاد وحدت، بالا بردن بهره وری، سامان دادن بیشتر به امور مالی شرکت، حفظ کیفیت محصولات کارخانه و بالا بردن ضریب استحصال در راستای پیشبرد اهداف آستان قدس رضوی و تعالی این شرکت گام بردارد.

لازم به یادآوری است، با حضور دکتر قبادی، مدیر عامل سازمان اقتصادی رضوی، مراسم تودیع مهندس احمد انسان، مدیر سابق شرکت قند تربت حیدریه و محمود انتظاری، سرپرست جدید شرکت برگزار شد.

مهندس انسان، در این مراسم ضمن ارایه گزارشی از عملکرد 5 ساله خود در شرکت قند تربت حیدریه، گفت: نظم دادن به مطالبات کشاورزران، تحویل به موقع نهاده های کشاورزی، ارائه خدمات مکانیزه به آن ها، از جمله اقدامات مهمی بوده که موجب رضایت مندی کشاورزان و جذب بیشتر چغندر قند شده است.

وی نظم دادن به تعهدات مالی، فروش محصولات شرکت و ساماندهی نیروی پرسنلی را از جمله شاخصه های دیگر این دوره 5 ساله دانست و افزود: تلاش تمامی کارکنان و مدیران موجب شد شرکت قند تربت حیدریه بتواند طی سال های 93 و 94 به عنوان واحد نمونه کیفیت و نیز واحد نمونه صنعتی در سطح استان خراسان رضوی از سوی سازمان غذا و دارو و نیز سازمان صنعت، معدن و تجارت انتخاب شود.

182-95            

نظر شما