جزئیات خبر


توسط شرکت قند تربت حیدریه؛

شصت‌وششمین دوره بهره‌برداری و تولید شکر با برند قدس رضوی آغاز شد

شصت‌وششمین دوره بهره‌برداری و تولید شکر با برند قدس رضوی آغاز شد
1395/7/27

شصت و ششمین دوره بهره برداری و تولید شکر با برند قدس رضوی توسط شرکت سهامی قند تربت حیدریه آستان قدس رضوی آغاز شد.

سرپرست شرکت سهامی قند تربت حیدریه در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: به یاری خداوند متعال و با توجهات خاص حضرت علی بن موسی الرضا (ع)، با تحویل چغندر قند از سوی پیمانکاران طرف قرارداد، تولید شکر توسط این شرکت آغاز شده است.

محمود انتظاری با بیان این که پیش بینی می شود 200 هزار تن چغندر قند از حوزه های چغندرکاری شهرستان تربت حیدریه و سایر مناطق دریافت شود، افزود: انتظار می رود از این مقدار چغند، 32 هزار تن شکر استحصال شود.

وی ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته و کسب مجوزهای لازم، از سال جاری شکر تولیدی با برند قدس رضوی به بازارهای مصرف عرضه خواهد شد.

انتظاری با اشاره به اجرای سیاست های منشور هفتگانه رهبری گفت: این شرکت با توجه به شعار سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و در راستای عملیاتی کردن منشور هفتگانه مقام معظم رهبری خطاب به تولیت عظمای آستان قدس رضوی، با وجود مشکلات پیش روی صنایع از جمله کمبود نقدینگی، کمبود آب و ... درصدد است با تلاش و جدیت مدیران و پرسنل زحمت کش خود، بتواند همانند سال های گذشته، جایگاه برتر خود را در بین صنایع غذایی و قند و شکر ارتقاء دهد.

سرپرست شرکت سهامی قند تربت حیدریه ادامه داد: افزایش کمیت و کیفیت محصولات تولیدی، کاهش هزینه ها، کاهش مصرف انرژی و جلب رضایتمندی مردم و مشتریان طرف حساب خود، از جمله اقدامات دیگری به شمار می رود که این شرکت در راستای توصیه های مقام معظم رهبری و عمل به رسالت خود مبنی بر اعتلای نام آستان قدس رضوی، در دستور کار دارد.

244-95


نظر شما