جزئیات خبر


امکان‌سنجی پروژه‌های اقتصادی در واحد تحقیق و توسعه شرکت فاوا رضوی

امکان‌سنجی پروژه‌های اقتصادی در واحد تحقیق و توسعه شرکت فاوا رضوی
1395/12/10

سرپرست شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی از امکان‌سنجی پروژه‌های اقتصادی در واحد تحقیق و توسعه این شرکت خبر داد.
مهندس رضا دبیدیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: از جمله مهم ترین اقدامات واحد تحقیق و توسعه شرکت از ابتدای تشکیل این واحد، تحقیق، بررسی، امکان سنجی و تهیه طرح های فنی و اقتصادی پروژه های متعددی بوده است.
وی ادامه داد: طرح های کارت هوشمند رضوی، نیروگاه های برق خورشیدی، فروشگاه اینترنتی و سلامت هوشمند رضوی، تنها برخی از پروژه های مذکور به شمار می رود.
دبیدیان، از انجام فعالیت های پژوهشی و مشاوره ای، گردآوری اطلاعات برای پشتیبانی از تصمیم گیری های مدیریتی، ارزیابی سیستماتیک فعالیت ها و چاره اندیشی علمی در مورد مسائل مرتبط با توسعه کمی و کیفی شرکت و توسعه بازار به عنوان اهداف در دستور کار واحد تحقیق و توسعه شرکت فاوا رضوی یاد کرد.
وی ادامه داد: از جمله مهم ترین ماموریت های واحد تحقیق و توسعه می توان به مدیریت فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی، مهندسی و تحقیقات بازار داخل و خارج از کشور و ایجاد بستر مناسب برای انجام پژوهش های کاربردی و توسعه اشاره کرد.
دبیدیان با تاکید بر ترویج روحیه پژوهش در کارشناسان این شرکت گفت: علاوه بر این سعی شده تا توان علمی پژوهشگران و همچنین پتانسیل های موجود در شرکت و مراکز پژوهشی معتبر به کار گرفته شود.
سرپرست شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات رضوی، ارائه مشاوره تکنولوژیک به مدیریت و سایر زیر مجموعه های آن را یکی دیگر از اهداف تشکیل واحد تحقیق و توسعه در این شرکت بر شمرد.
397-95

نظر شما